Bazy

Print Friendly, PDF & Email
Gospodarstwa agroturystyczneWideo porady dla rolnikówGrupy producentówKoła Gospodyń WiejskichProducenci ekologiczni

 

Moje zakładki Drukuj wpis Dodaj zakładkę Zapisz wpis jako PDF

Ranczo “Uroczysko”

» Ranczo “Uroczysko”
Address:
Wielgłowy, ul. Pelplińska 1A, Tczewski - powiat, Pomorskie, Polska
Description:
Print Friendly, PDF & Email

KOCIEWIE, to kraina mniej znana przez turystów niż sąsiadujące z nią Kaszuby. Ja - kociewianka - jestem dumna z mojej  małej ojczyzny. Nie uważam, żeby była ona "gorsza" od naszych znanych sąsiadów. Niczego im  nie zazdroszczę. Robię, co mogę , żebyście Wy -  turyści - mogli również zapoznać się z naszą  ofertą. Jestem przekonana, że jeśli zdecydujecie się na przyjazd w nasze strony, nie powinniście pożałować swojej decyzji.

Jestem szczęśliwą posiadaczką pięknego rancza, które położone jest na trasie Tczew - Pelplin w miejscowości Wielgłowy. Ranczo to świetne miejsce dla miłośników jazdy konnej. Uczę tej sztuki dzieci, dorosłych....wszystkich. Wiek nie ma tu znaczenia :). Możliwa jest również jazda w teren.

Ranczo służy również do organizowania wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych. Mogą to być urodziny, rocznice różnego rodzaju, przyjęciny, małe wesela w porze letniej, czy też spotkania pracowników.

Do tego celu służy wiata z toaletami i aneksem kuchennym, która pomieści ponad 100 osób. Sala kominkowa służyć może do zabawy przy muzyce. Preferuję uroczystości typu biesiadnego z grillem i ogniskiem w roli głównej.

Na początku i pod koniec roku szkolnego często odwiedzają mnie uczniowie szkół podstawowych i średnich, a także przedszkolaki. Dla nich mam przygotowaną specjalną ofertę. www.ranczo.tczew.pl

5 zadbanych pokoi agroturystycznych czeka na gości, którzy są przejazdem, bądź postanowili pozostać  na dłużej. Kuchnia jest ogólnodostępna, jednak na Państwa  życzenie z wielką przyjemnością przygotuję  posiłki, które są smaczne i w większości oparte na bazie własnych warzyw, owoców i nabiału. Jajecznica ze strusiego jaja? Czemu nie. Nasza Balbina niesie nam ich sporo. Poza strusiem na ranczo mieszkają również osiołki, kozy, pawie no i oczywiście koniki.

Ranczo Uroczysko położone jest  w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co dodatkowo uatrakcyjnia piękno tego miejsca. Ludzie lubiący aktywny tryb życia powinni docenić walory tego miejsca Mamy tu boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, saunę oraz siłownię. Zimową porą organizujemy kuligi,

Jeśli zainteresowała Was moja oferta serdecznie zapraszam do mojej małej ojczyzny.

 

Nazwa gospodarstwa:  „ Ranczo Uroczysko”          Anna Myszka

Adres gospodarstwa:       Wielgłowy ,ul. Pelplińska 1A  83-120 Subkowy

Kontakt( telefon):            690-005-878,   606-377-994

Listing Tags:         

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen + thirteen =

Send message to listing owner

Brak możliwości komentowania